HİSARÖNÜ VİLLA

Yaşam Kaliteniz ve Yaşam Alanınız Artıyor.

Şehrin Kalabalığından uzak her şeyin kusursuz olduğu birinci sınıf bir yaşamı hayal ediyorsanız, böyle buyurun. Çünkü kusursuz bir yaşam için gereken tüm ayrıntılar burada buluştu. Tavandan yere kadar uzanan geniş camlarından çiçekler ile süslü bahçesine kadar her şey daha ferah daha aydınlık ve çok daha rahat nefes alabileceğiniz bir dünya yaratmak için düşünüldü.

Doğayla İç İçe Yaşama Konforu!

Bu projenin her köşesinde 1. sınıf malzeme ve işçilik kalitesini fark edeceksiniz. Isı tasarrufu sağlayan çift cam ve mantolama sistemi ile her şey doğayı kucaklamak için en ince ayrıntısına kadar düşünüldü...

Gördükleriniz Sizi Şaşırtabilir, Peki Ya Görmedikleriniz ?

Sitenizde huzur içinde yaşamanız için gerekli her türlü donanımına sahip 1 araçlık otopark aracınızı kolayca ve gönül rahatlıyla park etmenize olanak tanıyor. Projesine uygun olarak her bloğa ait bir adet açık yüzme havuzu ve geniş bahçesi doğa ile iç içe yaşamanıza olanak tanıyor. Size ise bahçenin ve havuzun keyfini çıkarmak kalıyor.
Hisarönü Bölgesinde denize 15 dk mesafesinde bulunan Hisarönü Villaları Akıllı ev statüsünde olup 8 adet müstakil villadan oluşmakta her villanın kendine ait bahçesi, havuzu ve özel otoparkı mevcuttur. Bu projede her şey sizler için düşünüldü ve tasarlandı.

Mimari:

Cadianda Group

Tarih:

Kasım 15, 2019

Web sayfası:

Hisarönü Villa

Bizi Takip Edin:

Ayrıca proje bilgileri her villa için;
- 440 m2 müstakil bahçe
- 28 m2 müstakil havuz ve otopark
- 155 m2 villa kullanım alanı
- 16 m2 balkon kullanım alanı
- Villada yerden ısıtma, klima tesisatı, otomatik sulama sistemi, panjur vs hepsi hazır durumdadır.
NOT: 3 adet villamız kalmıştır. (B, C ve H)